Atrakcje

SOBOTA

GODZINA NAZWA ATRAKCJI KRÓTKI OPIS
10:00 – 20:00 Liga Klaska! Jesteś królem Jungle Speed? Nie masz sobie równych w Dobble? Set to dla Ciebie żadne wyzwanie? Nie straszna Ci Jenga? Tylko czy Twoje umiejętności przydadzą się na coś w grze Klask? Czy będziesz potrafił doprowadzić kulkę do bramki? A może popełnisz błąd i dasz punkt przeciwnikowi? Spróbuj swoich sił w tej emocjonującej, zupełnie innej niż wszystkie grze. Uwaga: w trakcie trwania ligi tłumaczymy zasady gry.
14:30 – 16:30 Eliminacje do Mistrzostw Red7 7 liczb, 7 kolorów i 7 zasad – tak najłatwiej opisać Red7. Proste? Tak! Ale na pewno nie banalne. Red7 to rewelacyjna gra, która zapewnia przy stole mnóstwo emocji. A jeśli dodamy, że zwycięzca eliminacji, będzie mógł w finale zagrać o prawdziwe pieniądze, emocje rosną jeszcze bardziej… Uwaga: przed turniejem tłumaczymy zasady gry.
18:00 – 19:30 Konkurs wiedzy o grach planszowych Czy wiesz, ile elementów znajduje się w opakowaniu ostatniej Spiel des Jahres? Może jesteś w stanie wymienić 8 gier Stefana Felda? A pamiętasz, jaki kąt tworzy dach katedry w Troyes? Nawet jeżeli nie, spróbuj swoich sił w Konkursie wiedzy o grach planszowych – gwarantujemy sporo śmiechu i zabawy oraz niewątpliwy wymiar dydaktyczny 😉 No tak, tak, nagrody też są przewidziane 🙂
10:00 – 20:00 (albo do wyczerpania nagród) Kampania Graczu, przed Tobą stoi wielkie wyzwanie, wymagające poświęcenia, wytrwałości i hartu ducha. Czy jesteś w stanie je podjąć? Kilkadziesiąt zadań tylko czeka na śmiałków, którzy je wykonają. Zbierz grupę, wybierzcie grę i spróbujcie swoich sił w Kampanii – całodniowej atrakcji Granatu, w której za wykonanie wyznaczonych przez organizatorów zadań dostaniecie punkty. A punkty, jak powszechnie wiadomo, lubią być wymieniane na nagrody…
10:00 – 20:00 (albo do wyczerpania meepli) Przygarnij meepla Meeple to miłe, drewniane stworki, które z utęsknieniem szukają nowego domu. Każdy, kto tylko wejdzie i zagra w jakąkolwiek grę dostanie od nas jednego. Wdzięczny meeple będzie wierny i nigdy sam z siebie się nie zgubi, a dodatkowo może nawet przyniesie w prezencie grę planszową…

Miniturnieje 

Miniturnieje to zabawa dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu, a chcieliby powalczyć o nagrodę. Wystarczy zagrać jedną partię w zaproponowany tytuł – osoba, która okaże się najlepsza, wstanie od stolika z nagrodą.

GODZINA MINITURNIEJE OPIS
10:30 – 13:30 (albo do wyczerpania nagród) Miniturniej: Prezencik Prezencik to niepozorna karcianka, w której staramy się zdobyć jak najmniej ujemnych punktów. Niewielki rozmiar i króciutkie zasady nie oznaczają jednak, że gra nie wymaga od nas kombinowania ani nie wywołuje emociji – wręcz przeciwnie! Czy zdołasz obdarować przeciwników niechcianym prezencikiem?
13:30 – 16:30 (albo do wyczerpania nagród) Miniturniej: Yeti Yeti to przesympatyczna szybka kościana gra rodzinna z nietypowymi komponentami i zabawnymi ilustracjami. Gracze wcielają się rywalizujących między sobą podróżników, oczywiście szukających śladów Yeti, legendarnego mieszkańca Himalajów. Aby zdobywać punkty, podróżnicy muszą znajdywać ślady stóp, a najlepiej zrobić zdjęcie wielkiemu stworowi. Odważysz się?
16:30 – 19:30 (albo do wyczerpania nagród) Miniturniej: Vudu W Vudu wcielisz się w czarownika, który zbiera składniki do swoich wyszukanych klątw. Staniesz się adeptem czarnej magii i będziesz rzucać uroki na swoich przeciwników, utrudniając im życie i pilnować, by przestrzegali ich skutków – albo zmierzyli się z konsekwencjami.

NIEDZIELA

NAZWA ATRAKCJI KRÓTKI OPIS
10:00 – 17:00 Liga Klaska! Jesteś królem Jungle Speed? Nie masz sobie równych w Dobble? Set to dla Ciebie żadne wyzwanie? Nie straszna Ci Jenga? Tylko czy Twoje umiejętności przydadzą się na coś w grze Klask? Czy będziesz potrafił doprowadzić kulkę do bramki? A może popełnisz błąd i dasz punkt przeciwnikowi? Spróbuj swoich sił w tej emocjonującej, zupełnie innej niż wszystkie grze. Uwaga: w trakcie trwania ligi tłumaczymy zasady gry.
13:30 – 15:30 Turniej gry Tajniacy Który Szef Wywiadu nawiąże szybciej kontakt ze swoimi agentami? Którzy agenci okażą się najlepsi? Kto padnie łupem grasującego zabójcy? Czy odnajdziesz się w skrytym świecie szpiegów? Spróbuj! Twój wysiłek na pewno zostanie doceniony i wynagrodzony. Uwaga: przed turniejem tłumaczymy zasady gry.
10:00 – 18:00 (albo do wyczerpania nagród) Kampania Graczu, przed Tobą stoi wielkie wyzwanie, wymagające poświęcenia, wytrwałości i hartu ducha. Czy jesteś w stanie je podjąć? Kilkadziesiąt zadań tylko czeka na śmiałków, którzy je wykonają. Zbierz grupę, wybierzcie grę i spróbujcie swoich sił w Kampanii – całodniowej atrakcji Granatu, w której za wykonanie wyznaczonych przez organizatorów zadań dostaniecie punkty. A punkty, jak powszechnie wiadomo, lubią być wymieniane na nagrody
10:00 – 18:00 (albo do wyczerpania meepli) Przygarnij meepla Meeple to miłe drewniane stworki, które z utęsknieniem szukają nowego domu. Każdy, kto tylko wejdzie i zagra w jakąkolwiek grę dostanie od nas jednego. Wdzięczny meeple będzie wierny, nigdy sam z siebie się nie zgubi, a dodatkowo może nawet przyniesie w prezencie grę planszową…

Miniturnieje

 

Miniturnieje to zabawa dla osób, które nie mają zbyt wiele czasu, a chcieliby powalczyć o nagrodę. Wystarczy zagrać jedną partię w zaproponowany tytuł – osoba, która okaże się najlepsza, wstanie od stolika z nagrodą.

GODZINA MINITURNIEJE  
11:00 – 15:00 (albo do wyczerpania nagród) Miniturniej: Domek Domek to pięknie ilustrowana gra rodzinna, w której każdy z graczy buduje oczywiście swój wymarzony dom. Zastanów się więc, czy wolisz mieć dużą sypialnię z ekskluzywnym łóżkiem z baldachimem czy preferujesz przestronny salon, w którym bez trudu zmieści się pianino? Pamiętaj tylko, by przy projektowaniu swojego domku dobrze wykorzystać dostępną przestrzeń, gdyż później niezwykle trudno wprowadzić zmiany.