Atrakcje

Poniżej lista atrakcji planowanych na poszczególne dni:

SOBOTA

GODZINA NAZWA ATRAKCJI KRÓTKI OPIS
10:00 – 18:00 (albo do wyczerpania kostek) Kostka na pamiątkę Wejdź, zagraj w jakąkolwiek grę, a dostaniesz od nas na pamiątkę kostkę do gry. Kostka będzie Ci wdzięczna za to, że znalazła prawdziwy dom i być może w nagrodę przyniesie Ci grę planszową albo karcianą.
10:00 – 18:00 (albo do wyczerpania nagród) Pierwszy poligon planszówkowy Zagraj w 6 z 14 wybranych przez nas gier i daj sobie szansę na zgarnięcie atrakcyjnej nagrody. Nawet najmłodsi będą mieli szansę na powrót do domu z grą planszową pod pachą
10:00 – 18:00 (albo do wyczerpania nagród) Rodzinne potyczki taktyczne Zagraj w 3 z 8 starannie wybranych przez nas gier. Będziesz musiał wykazać się sprytem, inteligencją i znajomością przeciwnika, ale nagrody, które masz szansę wygrać, zrekompensują Ci każdy wysiłek.
13:30 – 14:30 turniej gry Pędzące ślimaki

Kto powiedział, że ślimaki są ślamazarne? W tej grze pędzą pędzą jak szalone do mety, nie zapominając jednak o zatrzymaniu się na smaczną przekąskę. Który będzie najszybszy? Może właśnie Twój? Ale czy to zapewni Ci zwycięstwo? Weź udział w turnieju, doprowadź jako pierwszy swojego ślimaka do mety i wygraj nagrodę. Uwaga: przed turniejem tłumaczymy zasady gry.

NIEDZIELA

GODZINA NAZWA ATRAKCJI KRÓTKI OPIS
10:00 – 17:00 (albo do wyczerpania kostek) Kostka na pamiątkę Wejdź, zagraj w jakąkolwiek grę, a dostaniesz od nas na pamiątkę kostkę do gry. Kostka będzie Ci wdzięczna za to, że znalazła prawdziwy dom i być może w nagrodę przyniesie Ci grę planszową albo karcianą.
10:00 – 17:00 (albo do wyczerpania nagród) Pierwszy poligon planszówkowy Zagraj w 6 z 14 wybranych przez nas gier i daj sobie szansę na zgarnięcie atrakcyjnej nagrody. Nawet najmłodsi będą mieli szansę na powrót do domu z grą planszową pod pachą
10:00 – 17:00 (albo do wyczerpania nagród) Rodzinne potyczki taktyczne Zagraj w 3 z 8 starannie wybranych przez nas gier. Będziesz musiał wykazać się sprytem, inteligencją i znajomością przeciwnika, ale nagrody, które masz szansę wygrać, zrekompensują Ci każdy wysiłek.