Pierwszy poligon planszówkowy (sobota)

rozpoczęcie: sobota, godz. 10:00

zakończenie: sobota, godz. 18:00

uwaga: tłumaczymy zasady wszystkich konkursowych gier

nagrody: gry planszowe i karciane oraz kości do gry

sponsorzy nagród: wydawnictwo Egmont, wydawnictwo G3

Zagraj w 6 z 14 wybranych przez nas gier i daj sobie szansę na zgarnięcie atrakcyjnej nagrody. Nawet najmłodsi będą mieli szansę na powrót do domu z grą planszową pod pachą. Dostaniesz od nas kartę konkursową z listą gier. Będziesz mógł sam zadecydować, do których z 14 gier zasiądziesz. Będziesz mógł również sam zdecydować, kiedy rozpoczniesz zabawę i kiedy ją zakończysz. A może zrobisz sobie przerwę? Konkurs trwa bowiem od 10:00 do 18:00 i w każdej chwili możesz do niego dołączyć. Po rozegraniu pełnej partii, uzyskasz podpis na karcie konkursowej od jednego z prowadzących. Po zdobyciu 6 podpisów po prostu oddajesz kartę konkursową jednemu z prowadzących konkurs i uzyskujesz w ten sposób szansę na zdobycie wspaniałej nagrody.

Gry zostały wybrane specjalnie tak, żeby nawet sześciolatek miał szansę wziąć udział w konkursie. Z drugiej strony nie będzie się przy nich nudzić starszy brat malucha, a i dorosłym powinny sprawić prawdziwą frajdę. Ponadto każdy z prowadzących bez problemu wytłumaczy Ci zasady. Nie musisz też wygrać danej partii, żeby móc wygrać nagrodę.

mini regulamin:

1. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczestnik Hobby za wyjątkiem członków zarządu Fundacji Zagrajmy oraz wolontariuszy Fundacji Zagrajmy, którzy uczestniczyli w organizacji imprez bądź spotkań z grami planszowymi Fundacji Zagrajmy w ciągu ostatniego roku.

2. Aby otrzymać nagrodę należy zagrać w co najmniej 6 z 14 wskazanych na karcie konkursowej gier i zdobyć potwierdzenie zagrania w te gry, uzyskując na karcie podpis wolontariusza Fundacji Zagrajmy.

3. Każdy uczestnik konkursu może otrzymać w poszczególnym dniu tylko jedną nagrodę (kość, grę albo innego rodzaju upominek). Aby otrzymać nagrodę uczestnik musi zwrócić wolontariuszowi Fundacji Zagrajmy kartę konkursową.

4. Fundacja Zagrajmy zastrzega sobie możliwość zmiany zasad przeprowadzania konkursu.

5. W razie wątpliwości rozstrzygający głos należy do wolontariuszy Fundacji Zagrajmy.