Zasady wstępu

Aby wejść na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, trzeba kupić w kasach bilet wstępu albo mieć specjalne zaproszenie.

Bilet albo zaproszenie należy zachować aż do wyjścia z terenu Targów – posiadają one bowiem specjalne kody kreskowe, dzięki którym można przejść przez bramki, strzeżone przez ochroniarzy.

Bilet albo zaproszenie, oprócz wejścia na targi Hobby 2016, w ramach których odbywa się Poznański Festiwal Gier Planszowych GRAnat, umożliwia również zwiedzanie 2 innych imprez, odbywających się w tym samym czasie, mianowicie: Salon Zoologiczny AQUA&ZOO (Targi Akwarystyki i Terrarystyki), Happy Baby (Targi Zabawek i Artykułów dla Dzieci).

CENY BILETÓW

Rodzaj biletu Cena
Bilet jednorazowy (na jeden dzień) 20 zł od osoby
Bilet ulgowy (dzieci między 13 a 16 rokiem życia) 10 zł od osoby
Bilet jednorazowy rodzinny (bilet rodzinny obowiązuje dla grupy liczącej minimum 3 osoby, w tym minimum 1 dziecko) 12 zł od osoby
Dzieci do lat 13 wstęp bezpłatny

Jako że festiwal jest organizowany na terenie Targów, choć byśmy chcieli nie możemy

uniknąć biletów.

Jednakże specjalnie dla gości GRAnat-u postaraliśmy się o zniżki dla uczestników festiwalu – mianowicie 100 pierwszych osób, które wyślą zgłoszenie z podaniem imienia, nazwiska, Peselu i adresu zamieszkania na adres mailowy: slawek@zagrajmy.org będą mogły kupić bilet na dwa dni za 20 zł. Waszych danych potrzebujemy, w celu weryfikacji zgłoszenia. Oczywiście przydadzą się nam również do wcześniejszej rejestracji w wypożyczalni. Zachęcamy więc do wcześniejszego wysyłania zgłoszeń – niech te 100 biletów się nie zmarnuje!